تلفن تماس : 66566611 – 021  (پاسخگویی ساعت 9 الی 18)

شرکت ابراز پیشروکارن

شرکت ابزار پیشرو کارن ( با مسولیت محدود ) با رویکرد توسعه خدمات فنی مهندسی در رابطه با خطوط معاینه فنی مکانیزه خودرویی کشور با تصمیم موسسان آن از شرکت بزرگ و معتبر گاراژ ابزار ( تاسیس ۱۳۵۰ ) در سال ۱۳۹۰ منشعب و تاسیس شد.

انگیزه اصلی موسسان شرکت ابزار پیشرو کارن جداسازی و تخصصی سازی کلیه فعالیتهای مجموعه گاراژ ابزار در حوزه توسعه و بهره برداری از مراکز معاینه فنی مکانیزه در کشور بوده است.

این شرکت از بدو تاسیس به پشتوانه بیش از ۵۰ سال سابقه فعالیت مستمر در غالب شرکت تولیدی بازرگانی گاراژ ابزار ، کوشیده است با بکارگیری مهندسین مجرب و مدیران بازرگانی کارآزموده ، پیشرفتهای صنعت بین المللی معاینات فنی خودرو را در سطح تراز اول جهانی مورد پایش و مطالعه قرار دهد و با بکارگیری آخرین یافته ها از استاندارد های روز این صنعت در کشور های صنعتی دنیا در راستای تامین تجهیزات و امکانات مورد نیاز کشور در سطح ملی نقشی پررنگ ایفا نماید.

همزمان با تامین ،نصب و راه اندازی بسیاری از مراکز معاینه فنی مکانیزه کشور با استفاده از محصولات معتبر ترین برندهای جهانی ، مهندسین ابزار پیشرو کارن با رویکرد بومی سازی دانش فنی مهندسی در این حوزه سعی بر آن داشته اند عمده نیاز های مخاطبین این صنعت را در میهن عزیزمان از محل تولید داخلی به شکلی رضایت بخش و غرور آفرین تامین نمایند.

با امید باینکه کشورمان ایران سربلند ، با گذر از موانع و چالش های پیش رو بزودی در زمره معتبرترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان دنیا در این صنعت مهم قرار گیرد.