مزیت های استفاده از باد نیتروژن

مزیت های استفاده از باد نیتروژن

باد کردن لاستیک های وسائل نقلیه توسط دستگاه نیتروژن ساز اطمینان خاطر شما را از باد بودن لاستیک برای مدت زمان طولانی تر و بهبود عملکرد ماشین در حین حرکت و نیز کاهش هزینه های اقتصادی را فراهم می آورد.

به علاوه مسافرت در این حالت معنای تازه ای به خود می گیرد!

دستگاه تولید نیتروژن فشار نیتروژنی ثابت و پایداری را برای لاستیک فراهم میکند،که باعث افزایش طول عمر لاستیک ماشین،ایمنی در جاده و صرفه جویی اقتصادی برای مشتریان می گردد.با استفاده از سیستم نیتروژن برای باد کردن لاستیک وسائل نقلیه تان مزایای زیر را تجربه خواهید کرد .دستگاه نیتروژن ساز

1-نگهداری و ثبات بیشتر فشار باد لاستیک:

اکسیژن درون لاستیک هوای فشرده شده ایست که می تواند از طریق دیواره های لاستیک به خارج نفوذ کند و به مرور فشار باد لاستیک را کم کند. با استفاده از نیتروژن این نفوذ بسیار کمتر از اکسیژن شده در نتیجه فشار لاستیک مدت زمان طولانی تری در حد استاندارد خود حفظ میشود.بنابراین ترکیدگی و یا پنچری به میزان کمتری اتفاق میفتد و رانندگی ایمن تری را برای شما ایجاد میکند .

2-کاهش خوردگی روکش و افزایش عمر لاستیک تا 25 درصد :

هنگامی که لاستیکی توسط گاز نیتروژن پرشود گرما سریع تر پراکنده شده و این امر موجب افزایش طول عمر روکش و کاهش آسیب دیدگی های لاستیک میشود همچنین استفاده از دستگاه نیتروژن ساز میتواند از اکسید شدن رینگ ، سیم های لاستیک و روکش لاستیک(پوسته شدن روکش) به میزان قابل توجهی جلوگیری کند .

نیتروژن ساز

3- کاهش مصرف سوخت تا 6 درصد :

مقاومت دورانی (مقاومت لاستیک هنگام چرخیدن) از طریق ایجاد فشار مناسب و کاهش گرما در لاستیک کم میشود زیرا نیتروژن گرمارا به سرعت پراکنده کرده و راندمان سوخت را بالا میبرد .

4-حذف نویز(سر وصدا) و استحکام بیشتر لاستیک :

پرکردن لاستیک با نیتروژن با استفاده از دستگاه نیتروژن ساز به جلوگیری از سایش و خردگی لاستیک کمک میکند و در هنگام رانندگی صدای کمتری از لاستیک ها به گوش راننده میرسد .